Kızılelma Hangi Gün, Saat Kaçta, Kanalda ve Oyuncuları

Yazar: Admin Tarih: Perşembe, Ocak 30, 2014 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Kızılelma Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor, Oyuncu Kadrosu Kimler, Hangi Günler Yayınlanıyor, Saat Kaçta Başlıyor, Kızıl Elma Dizisinin Bölüm Özeti.

KızılelmaTürkiye’de nefret operasyonları yaparak halkı germek ve güvensizlik oluşturmak için harekete geçen Velid ve onun bağlı olduğu uluslararası odaklar, eşzamanlı olarak düzenlenen suikast ve polis servisine yaptıkları saldırının ardından okul bombalama eylemiyle bu hedefine ulaşmayı amaçlamıştır. Murad ve Hasan’ın zamanında müdahalesiyle okul bombalama eylemi büyük kayıplar verilmeden atlatılır.

Eylemin tek kaybı olan küçük kız çocuğu Murad’ın kollarında can verdiğinde, bu eylem Velid ve Uzi için sonun başlangıcı olur. Murad artık pimi çekilmiş bir bombadır ve hiçbir engel, bu adamları yakalamak için onu durdurmaya yetmeyecektir.  Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir "Türk ajan dizisi"yle ekranlara taşıyan, Kızılelma Trt 1 de.

Kızılelma Oyuncu Kadrosu; Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk, Miraç Eronat, Rahmi Dilligil, Adnan Biricik, Osman Karagöz, Mesut Yılmaz, Ceyda Saltadal, Sefa Zengin, Selin Altay, Yener Gürsoy.

Kızılelma dizisi Trt 1 kanalında Çarşamba günü saat 19:55 de yeni bölümü yayınlanıyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder